ELF VE RENAULT İŞ BİRLİKLERİNİN 50. YILINI KUTLUYOR

ELF ve Renault 50 yıllık global iş ortaklığının bir sonucu olarak, 1968 yılından beri ortak geliştirdiğimiz özel yakıtlar ve madeni yağlar sayesinde motor sporlarında birçok şampiyonluk kazandık. Otomotiv tarihinde bir benzeri bulunmayan bu örnek iş birliği 50. yılını doldurarak adeta klasikleşmiştir.

50 yıllık global iş ortaklığımız Renault kullanıcılarının ihtiyaçları ile uyumlu yeni ürünler ve hizmetler geliştirmemizi sağlamaktadır.

Yetkili Renault servislerine özel ve her iki şirketin ortak imzasını taşıyan yeni Renault/ELF markalı motor yağı normlarını sunmaktan gurur duyuyoruz. Renault’nun ayrıcalıklı RN onaylarına sahip yüksek performanslı bu ürünler “Fuel Eco” ve “Low SAPS” gibi özellikler sayesinde CO2 salınmlarını azaltarak çevrenin korunmasına da katkıda bulunmaktadırlar. 

Daha rekabetçi ve çevreye uyumlu ürünler geliştirebilmek amacıyla teknolojinin sportif ve yenilikçi ruhla işlendiği bir buluşma noktasıdır, Renault-ELF iş birliği!

Tüm dünyada ortaklığımızın Renault ve ELF kullanıcıları nezdinde bilinilirliğini ve başarısını artırmaya devam etmekteyiz. Hafızalardan silinmeyen, kazanan iş birliği.

elf-isbirligi.png