TOTAL VE ASTON MARTIN GÜÇLERİNİ MÜKEMMELİYET İÇİN BİRLEŞTİRİYOR

astonmartin2.jpg

 

Total, Aston Martin'in resmi enerji ortağı olmaktan gurur duymaktadır. Son teknoloji TOTAL QUARTZ motor yağları ürün serisi ile desteklenen bu prestijli iş birliği ile her sürücünün en yüksek taleplerini karşılamak için olağanüstü performans sağlanmaktadır. Total ve Aston Martin, ortaklıklarının Haziran 2019’a kadar yenilendiğini duyurmaktan gurur duymaktadırlar.

Total ayrıca, FIA Dünya Dayanıklılık Şampiyonası (WEC) boyunca Aston Martin Yarışları'nı destekleyerek Aston Martin Yarışları'nın “Resmi Madeni Yağ ve Teknik Ortağı” olmuştur. Motor sporlarındaki 45 yıllık tecrübesi ve Ar-Ge yatırımları ile Total, madeni yağlar, gresler ve yüksek kalitede teknik performansa sahip özel katkı maddeleri geliştirmektedir. Total ilk kez Formula 1 haricinde, her WEC yarış etkinliğinde görevli olacak şekilde bir mühendisle birlikte mobil bir laboratuvar ve teknik destek sağlamaktadır.

İki yıl FIA Dünya Dayanıklılık Şampiyonası'nda yan yana çalışmak, GTE Pro sınıfında Le Mans 24 Saat 2017 Yarışı'nda kazanılan prestijli zaferle birlikte, Aston Martin Yarışları’na GTE Pro 2016 ve GTE AM 2017 sürücü unvanlarını kazandırmıştır.

ASTON MARTIN HAKKINDA

1913 yılında kurulan Aston Martin, ikinci yüzyılına giren rakipsiz mirasa sahip ikonik bir spor otomobil markasıdır. Yeni yatırımları, yeni şirket Genel Müdürü Andy Palmer ve şirket tarihindeki en güçlü model olan İngiliz lüks markası ile heyecan verici bir gelecek için sabırsızlanmaktadır. Şirket, en son teknolojiyi el işçiliği ve geleneksel tekniklerle birleştiren İngiltere'nin Gaydon kentindeki en modern genel merkeze sahiptir. Her araba Güç, Güzellik ve Ruhu yansıtmaktadır.

astonmartin3.jpg