Skip to content

TOTAL RUBIA

Araçlarınız uzun mesafede, zorlu hava koşullarında ve aşırı yük altında her gün birçok zorluğun üstesinden gelmelidir. Bu nedenle zaman ve maliyet maksimum verimliliği sağlamak adına sizin için çok değerlidir. Yüksek performanslı ve dayanıklı bir motor yağı, en üst düzey performans ve verimliliği size rahatlıkla sunma fırsatı yaratır. Bu nedenle TOTAL'daki uzmanlarımız, dünyanın en talepkar oyuncuları tarafından onaylanmış, güvenilir ve üst düzey kaliteye sahip TOTAL RUBIA motor yağlarını geliştirmiştir.

Total

* TOTAL RUBIA Her 100 km'de Ortalama 1 Lİtre Yakıt Tasarrufu Sağlar

Millbrook, UTAC ve TÜV gibi uluslararası bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan testlerle onaylanmıştır. Daha fazla bilgi için http://www.fuel-economy.lubricants.total.com/tr

TOTAL RUBIA ağır dizel iş ortağınız araçlarınızın daha uzun süre sorunsuz çalışmasını sağlayarak maliyetlerinizi azaltmanızı sağlar. API ve ACEA standartlarını sağlamak için ileri teknoloji kullanılarak formüle edilmişlerdir. TOTAL, ağır hizmet motor yağı pazarı için geniş yelpazede yüksek kaliteli motor yağı sunmayı taahhüt eder.

Total
  • Artan motor performansı ve uzayan motor ömrü
  • Artan motor koruma kapasitesi
  • Uzayan transmisyon ömrü
  • Servis ve işletme giderlerinde azalma
  • Artan operasyonel verimlilik ve kâr
Total