Skip to content

MOTOR SPORLARI

YARIŞ PİSTLERİ BİZİM LABORATUVARIMIZ. TOTAL QUARTZ.

 

MOTOR SPORLARINDAN DOĞDU

Motor yağlarımızın en iyi performansını garanti etmek için, yüzlerce zafer ve çok sayıda FIA Dünya Şampiyonu unvanıyla, 45 yılı aşkın bir süredir dünya çapında motor sporları müsabakalarına katılmaktayız. En sert çöller, en hızlı yarış pistleri ve en karlı dağlar olarak bilinen en zorlu pist koşullarının birçoğunu deneyimledik. Çoğu motor yağı bu zorlu rekabet ortamlarından uzak dururken, bu koşullar TOTAL QUARTZ için ideal test alanları haline gelmiştir. Bu nedenle, rekabetçi motor yağlarımızı geliştiren mühendisler, TOTAL QUARTZ ürün yelpazemizi geliştirerek, yarış pistinden aracınıza uzanan en üstün motor korumasını sağlayan ve en iyi performansı garantileyen üstün bir teknoloji yaratmıştır.

EKSTREM KOŞULLARDA PERFORMANS

Total

ENDURANCE RACE

Dayanıklılık, motorun uzun ömürlü performansının nihai testidir. Aston Martin Racing takımının 24 saatlik Le Mans dahil en zorlu yarışlardan birinde kazandığı zaferler, TOTAL QUARTZ motor yağının güvenilirliğini kanıtlamaktadır.

Total

RALLY

Değişen tabiat, çakıl, çamur ve asfalt üzerinde aşırı sıcaklıklarda performans yapmak oldukça zor olabilmektedir. Bu nedenle, sayısız zafer ve unvanın ardından Citroën Racing, TOTAL QUARTZ motor yağının FIA World Rally Championship'teki mükemmel güvenilirliğine inanmaya devam etmektedir.

Total Quartz

TOTAL QUARTZ. YARIŞ PİSTİNDE TEST EDİLDİ, HERKES İÇİN UYGUN OLDUĞU ONAYLANDI.

Motor sporları müsabakaları konusundaki tecrübemiz, en zorlu koşullarda veya aşırı hava koşullarında bile en yüksek koruma ve performans standartlarını karşılayan TOTAL QUARTZ motor yağlarını formüle etmemizi sağlamıştır.

MOTOR SPORLARINDA EN İYİ OLARAK TAVSİYE EDİLMEKTEDİR.

 

Total