Skip to content

YASAL UYARI

Bu web sunucusunda bulunan her tür bilgi ve öneri, tüm link bağlantıları iyi niyet çerçevesinde sunulmuştur fakat Total buradaki herhangi bir bilginin tamlığı veya doğruluğu ile ilgili hiçbir beyan veya taahhütte bulunmamaktadır. Böylelikle bu bilgiye itibar etmenin getirebileceği bütün riskleri buna göre  üstlenmeyi etmeyi kabul etmektesiniz.

Bu bilgiler size, sizin veya bilgiyi alan her tür diğer kişinin bu bilgileri kullanmadan önce bilgilerin herhangi bir amaca uygunluğunu belirlemesi şartıyla sağlanmaktadır. Total’in bu bilgilerin veya bu bilgide adı geçen herhangi bir ürünün kullanılmasından veya bunlara itibar edilmesinden doğabilecek, niteliği ne olursa olsun hiçbir zarardan hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır. Siteyi kullanmanın ve Sitede tarama yapmanın tüm riski size aittir. Total, yasalardan doğan sorumluluklara bir kısıtlama getirmemek kaydıyla Siteye erişmenizden veya Siteyi kullanmanızdan doğabilecek herhangi bir doğrudan, arızi, müteakip, dolaylı veya cezai zarar veya kayıptan sorumlu olmayacaktır.

Bu bilgiler herhangi bir patent, telif hakkı veya ticari markayla çelişen herhangi bir bilginin, ürünün, sürecin, ekipmanın veya formülün kullanılması yönünde açık bir öneri olarak yorumlanmayacaktır ve Total bu bilgilerin herhangi bir kullanımının herhangi bir patenti, telif hakkını veya ticari markayı ihlal etmeyeceği yönünde herhangi bir beyan veya taahhütte bulunmamaktadır.

Burada verilen bilgilerle veya bu sitede  adı geçen herhangi bir ürünle ilgili olarak açık veya zımni hiçbir ticarete uygunluk, belli bir amaç veya kullanıma uygunluk veya benzer durum beyanında veya taahhüdünde bulunulmamaktadır.

Total ayrıca Siteye erişmeniz, Siteyi kullanmanız veya herhangi bir materyal indirmeniz sonucunda bilgisayar ekipmanınızın veya başka herhangi bir donanımınızın  maruz kalabileceği herhangi bir hasar ile ilgili olarak hiçbir sorumluluk almamakta ve bu konudaki her tür yükümlülüğü reddetmektedir. 

 

İNTERNET SİTESİNİN TEKNİK TASARIMI VE GELİŞTİRİLMESİ​

Cap Gemini

Merkez Ffisi 11 Rue de Tilsitt, 75017 Paris'te Bulunan 1.050.000 € Sermayeli Anonim Şirketi

Paris Ticaret ve Şirketler Sicili'nde 652 025 792 sicil no ile kayıtlıdır.

Telefon numarası: +33 (0)1 47 54 50 00

İNTERNET SİTESİNİN BARINDIRILMASI

Frankfurt, Almanya’da bulunan Acquia Cloud Site Fabrikası

Merkezi, 53 State Street, Boston, MA 02109, ABD adresinde bulunmaktadır.
Dun and Bradstreet (D&B):   015922699

Telefon numarası: +1 617-588-9600

Fikri Mülkiyet Telif Hakkı

Bu web sunucusu üzerindeki bütün bilgiler (sitede bulunan belgeler ve site için oluşturulan bütün unsurlar) Total'e veya iştiraklerine ve bağlı şirketlerine ait olup bu web sunucusu kanalıyla kamunun erişimine açıldıkları tarihte yürürlükte bulunan telif haklarına tabidirler. Bu sitede bulunan belgeler ancak bilgi amaçlı ve tamamen kişisel kullanım için kullanılabilirler. Fikri mülkiyet haklarıyla ilgili olarak hiçbir kişiye hiçbir izin veya siteye bakma hakkı dışında hiçbir hak verilmemektedir. Site belgelerinin çoğaltılmasına ancak bilgi amaçlı olarak ve kişisel ve özel kullanım için izin verilmektedir: başka amaçlarla kopyaların yapılması ve bunların herhangi bir şekilde kullanılması kesinlikle yasaktır.

Sitede yayımlanan bilgi ve belgeler    Total’in mülkiyetindedir  ve ancak Total’in izniyle kullanılmaktadır. Bu bilgi belgelerin tarafınızdan veya yetkilendirdiğiniz başka kişiler tarafından kullanımı, bu Şartlarda özellikle izin verildiği veya Sitenin başka bir yerinde özel izin verildiği durumlar haricinde yasaktır. Bilgi ve belgelerin her tür yetkisiz kullanımı telif hakları ticari marka, gizlilik ile  ilgili kanun ve yönetmeliklerinin ihlaline yol açabilir, hukuki ve cezai sorumluklara yol açabilir. 

Bu sitede adı geçen ve Total ile ilişkilendirilen  her tür kurumsal isim, logo ve Tescilli® ve Ticari Marka™ ihtiva eden ürün Total’e aittir. Bunlar Total’in önceden yazılı izni olmadan kullanılamaz.

Kullanıcının taahhüdü

Total’in sitesini veya sitelerini ziyaret eden ve Total’e bilgi sağlayan kişiler Total’e bu bilgilerle ilgili olarak eksiksiz devir hakları vermiş ve Total’e bunları uygun gördüğü şekilde kullanma yetkisini sağlamış kabul edileceklerdir. Ziyaretçilerimiz tarafından sağlanan bilgiler gizli olmayan bilgiler olarak kabul edilecektir ve doğru, yasal ve üçüncü taraf menfaatlerine zarar vermez nitelikte olmalıdır. Ziyaretçilerin yukarıdaki uyarıdan haberdar oldukları ve bu önerilerin her birine uymayı taahhüt ettikleri kabul edilecektir.

Elektronik postayla veya başka yollarla Siteye ileteceğiniz her tür kişisel bilgi (örneğin adınız, adresiniz, telefon numaranız veya e-posta adresiniz) Sitenin gizlilik politikasına uygun olarak kullanılacaktır. Siteye ileteceğiniz, sorular, yorumlar, öneriler ve benzeri bilgiler gibi her tür başka ileti veya materyal gizli olmayan ve telif haklarıyla korunmamış materyal olarak değerlendirilecektir.

Başka Site ziyaretçilerinin hizmetlerde yanlış, yanıltıcı, aldatıcı mesajlar gönderebileceğine veya beyanlarda bulunabileceğine dikkatinizi çekeriz. Total herhangi bir hizmette üçüncü taraflarca verilen bu fikirleri, önerileri, bilgileri veya beyanları desteklememektedir ve bunlarla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Sınırlandırma olmamak kaydıyla Total , hizmetler kanalıyla erişime açık hale gelen (sınırlandırma olmamak kaydıyla mesajlardaki hata ve eksikler ya da mesaj veya profillerdeki bağlantı veya resimler dahil) herhangi bir bilgiden veya materyalden veya bu şekildeki bilgi veya materyallerin kullanılmasıyla elde edilecek sonuçlardan sorumlu olmayacaklardır.
 
Total  hiçbir durumda bağlantı verdikleri sitelerin içeriğinden sorumlu olmayacaklardır Total Siteye bağlanan bu linkleri kısmen veya tamamen incelememiştir ve site dışındaki sayfaların veya Siteyle bağlantılı başka sitelerin içerikleri veya gizlilik politikaları ile ilgili olarak herhangi bir sorumluluk almamaktadır.