Skip to content

GÖNÜLLÜ TAKIMI

BİR DİLEK Tut DERNEĞİ “DİLEK Gerçekleştİrme Projesİ”

Bir Dilek Tut Derneği, Make-A-Wish® Türkiye; hayati tehlike taşıyan bir hastalıkla mücadele eden 3 – 18 yaş arası çocukların kalplerinde yaşattıkları dilekleri gerçekleştirmektedir. Dileğinin gerçeğe dönüştüğünü görmek bir çocuk için unutulmaz bir deneyimdir; özellikle de hasta olan bir çocuk için. Anne-babalar için ise özel bir anı yaratmanın zamanıdır; belleklerde hep yer edecek bir anı.

2017 yılında Bir Dilek Tut Derneği ile bir araya gelen Total gönüllü takımımız; proje başlamadan evvel dernekten eğitim alarak dilek gerçekleştirme etkinliği tasarladı. Proje kapsamında üç çocuğumuzun hayallerini gerçekleştirdi. Sadece hayallerini gerçekleştirmekle kalmayıp hayallerini büyüten ve süsleyen takımımız çocuklarımızla birlikte keyifli vakit geçirerek onlara moral kaynağı oldu.

 

TOFD İçİn mavİ kapak projesİ

TOFD (Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği)’nin mavi kapak toplama kampanyasına destek olmak için merkez ofisimizin ve fabrikamızın çeşitli noktalarına yerleştirdiğimiz mavi kapak toplama kutularımıza tüm çalışanlarımız biriktirdikleri kapakları atarak destek oluyor. Toplanan kapakları düzenli aralıklarla TOFD'ye teslim ediyoruz.

 

Adım Adım koşu takımımız

Total Koşu takımı olarak İstanbul Maratonu’nda Adım Adım üzerinden topladığımız bağışları her yıl seçtiğimiz farklı bir STK’ya bağışlıyoruz. 2017 İstanbul Maratonu’nda TOFD için koştuk.

 

Kıyafet Toplama

Total çalışanları olarak; her yıl kullanmadığımız kıyafetlerimizi toplayarak farklı dernekler aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.