TOTAL QUARTZ AUTO CARE Uzman Servis Merkezi

TOTAL QUARTZ AUTO CARE, Türkiye genelinde özenle seçilmiş Uzman Servis Merkezleridir. Bu merkezler, müşterilerine olan yüksek kaliteli ve hızlı hizmet taahhütlerini yerine getirmeye söz vermiş eğitimli ve yetenekli personeller tarafından işletilmektedir. İlk TQAC uzman servis merkezi, 2001 yılında Ortadoğu'da açılmıştır. Konsept bugün birçok ülkede (Çin, Cezayir, İspanya, Kanada ve Güney Amerika'da) hizmet sunmaktadır. Şu anda dünya genelinde 300'den fazla Total Quartz Auto Care merkezi bulunmaktadır.

Size Olan Taahhüdümüz:

· Aracınıza uygun, kaliteli ürünler,
· Temiz ve Aracınızı gözlemleyebileceğiniz bir servis alanı,
· Onay alınmadan yapılan hizmetler, tahmin edilmeyen ücretlendirmelerden uzak şeffaf hizmet ve fiyat politikası,
· Yetkili, eğitimli ve nitelikli personel ile, modern, yüksek kaliteli ekipman ve araçlar kullanılarak sunulan verimli hizmet,
· Ulaşılabilir ve iyi organize edilmiş bir mağaza
· Anlaşılır yönlendirme tabelaları ve görünür logolar ile iyi tasarlanmış bir dükkan, · Temiz ve iyi organize edilmiş bir ortamda konuksever bir karşılama.

Madeni Yağlar:

Total Quartz Auto Care Uzman Servis Merkezleri müşterilerine kalitesi dünya çapında ispatlanmış Total ve Elf madeni yağları ile hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı taahhüt eder.

Araç Bakımı:

Yağ değişimleri dışında Total Quartz Auto Care Uzman Servis Merkezlerinde, aşağıda belirtilen diğer hizmetleri de sunulabilmektedir.

· Randevulu bakım
· Hızlı servis
· Yağ filtresi değişimi
· Frenler, soğutma sıvısı, ön cam yıkama sıvısı, hidrolik direksiyon sıvıları, transmisyon vb. diğer sıvı seviyelerinin kontrolü ve tamamlanması
· Kemerlerin, ışıkların, kokpit aydınlatmasının, hava filtrelerinin, lastiklerin, güvenlik ekipmanlarının veya ampullerin geçerliliği,
· Yıkama (iç, dış)
· Lastik değişimi
· Elektrik
· Kaporta

ÖNEMLİ NOT: TOTAL, TQAC Merkezlerindeki hizmet detayları ve bakım işlemlerinde öngörülebilecek fiyatlandırma yada bakım paketi gibi konularda kesin bir taahhütte bulunmamaktadır. Bu sebeple aracınıza uygulanacak bakım programı ve TQAC Merkezinin sunduğu hizmet detayları ilgili hizmet almayı düşündüğünüz merkez ile iletişime geçmeniz önemlidir.

Siz de Total Quartz Auto Care Uzman Servis Merkezi olmak istiyorsanız lütfen tıklayın.

Türkiye genelindeki Total Quartz Auto Care Uzman Servis Merkezlerine buradan ulaşabilirsiniz.